چاپ روي پارچه سام چاپ روي پارچه سام .

چاپ روي پارچه سام

چاپ پوستر بزرگ و ديواري چگونه است؟

چاپ پوستر چيست؟

پوستر‏ وسيله اي براي اعلان خبر در مورد رويدادها و موضوعات مختلف است كه عموما به ‏صورت عمودي طراحي شده و به نمايش در مي آيد. ابعاد طراحي پوستر بايد مناسب براي مشاهده از ‏فاصله نزديك باشد. پوستر هاي قطع ‏A3‎ براي گردهمايي ها، همايش ها ، اجراهاي تئاتر، انواع نمايشگاهها، ‏روي داد هاي علمي و هنري، ارائه هاي دانشجويي و... به كار مي رود.‏ 

مناسبترين انتخاب براي چاپ پوستر قطع ‏A3‎‏ در كمترين زمان و با كيفيتي مطلوب، چاپ ديجيتال ‏است. ‏ 

چاپ پوستر يكي از مهم ترين عواملي است كه سبب مي شود شركت ها و واحدهاي تجاري ساده تر از هميشه به تبليغ برند تجاري خود بپردازند. از آنجايي كه معرفي اهداف تجاري شركت يكي از پارامترهاي اصلي شفاف سازي زمينه كاري براي مخاطبان است به همين خاطر چاپ پوستر بزرگ به رسيدن به اين هدف بسيار كمك مي كند. پوسترهاي چاپ شده بسيار ،به افراد جهت رساندن مفهومي كه به دنبال آن هستند ياري مي كند. چاپ پوستر سبب مي شود راه هاي كاري جديد و نوبامعرفي برند تجاري شما پيش روي شما باز شود. 

مواردي كه براي چاپ پوستر مورد استفاده قرار مي گيرد چيست؟

1 - چاپ پوستر سبب مي شود يك برند تجاري معرفي شود 

2 - چاپ پوستربزرگ به جهت تبليغات بسيار موثر است 

3 - زماني كه قصد داريم يك پوشش خبري را منتقل كنيم به راحتي از پوسترهاي ديواري مي توانيم كمك بگيريم. 

4 - با استفاده از چاپ پوستر بزرگ به سادگي مي توان آثار هنري را با كمترين قيمت طرح شده به چاپ رساند. 

چاپ پوستر بزرگ

شما زماني كه قصد داريد در يك همايش يا كنفرانس پيرامون يك محصول يا كار خاصي به بحث با ديگران بنشينيد با استفاده از يك پوستر بزرگ مي توانيد به سادگي از طريق تصويري با افراد ارتباط برقرار كنيد. يكي از روتين ترين راه هايي كه اين روزها به منظور بازاريابي بهتر مورد استفاده قرار گرفته است چاپ پوستر بزرگ است. 

به راحتي در فضاهايي مثل نمايشگاههاي كتاب شاهد اين هستيد كه با چاپ پوسترهاي بزرگ قسمتي از فضا را پوشش مي دهند و به معرفي محصولات خود مي پردازند. براي نمونه ديگر مي توانيم به پوسترهايي كه به منظور كارهاي خدماتي آرايش بهداشتي در مطب هاي پزشكان است نيز اشاره كنيم. كاربردهاي چاپ پوستربزرگ معرفي نامه بسيار طولاني دارد. شما به راحتي در هر حيطه اي كه مد نظر داشته باشيد مي توانيد به چاپ پوستر بپردازيد.

خدمات ارائه شده چاپ :

تحرير 80 گرمي 

گلاسه 135 گرمي 

گلاسه 170 گرمي 

گلاسه 200 گرمي 

براي مورد استفاده قرار دادن اين پوسترها در ابتدا بايد از يك تصوير با رزولوشن بسيار بالا بهره گرفته شود. به همين خاطر از جمله كارهاي مقدماتي عبارت است ازفاصله 5 سانتي متري از هر طرف از طرح مدنظر ،حال اين اندازه مي تواند به صورت دلخواه تغيير كند. طرح عموما به صورت فول رنگ يا چهار رنگ روتين به انجام مي رسد.

چاپ پوستر ديواري

فرم، رنگ و فونت از جمله مواردي است كه بايد در چاپ پوستر ديواري به آن توجه شود. از آنجايي كه براي چاپ پوسترهاي بزرگ به منظور كارهاي تبليغاتي استفاده مي شود نيازي نيست كه اين سري از كارها در شكل هاي نامتعارف و بزرگ به چاپ برسد. اگر اين كارها زياد از حد شلوغ و رنگي باشد مفهوم اصلي را بيان نمي كند. 

به همين خاطر در زمان چاپ پوستر ديواري بايد سعي شود از رنگ كمتر و طرح كمتر استفاده شود. اين امر سبب مي شود چاپ پوستر ديواري مفهمومي تر و ساده تر موضوع را بيان كند. وظيفه اصلي پوستر عنوان يك خبر است حال اين خبر مي تواند يك پوستر كوچك باشد يا يك بنر تبليغاتي بزرگ بنابراين بايد توجه شود مفهوم در كوتاه ترين زمان ممكن با استاندارد و اصول تبليغاتي به نمايش گذاشته شود.

منبع : چاپ پوستر خانه طراحان سام


برچسب: چاپ پوستر، چاپ پوستر ديواري، چاپ پوستر بزرگ، چاپ پوستر خانه طراحان سام،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۲:۵۲ توسط:علمي موضوع:

{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :